ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Bireysel Üyelik Sözleşmesi

Enerji Mühendisleri Portalı'na (www.enerjimuhendisleri.com) üye olarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Enerji Mühendisleri Portalı'na kayıt yaptıran her üye doğru bilgileri girmekle yükümlüdür.

Üyenin yapmış oldıuğu tüm paylaşımlardan Enerji Mühendisleri Portalı sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk üyeye aittir. Yaşanabilecek problemlere karşılık tüm işlemleriniz ip adresiniz ile kaydedilecek ve saklanacaktır. Talep edilmesi durumunda yetkili makamlarca paylaşılacaktır.

Kişisel verilerinizin gizliliğine önem veriyoruz. Hiç bir bilginiz sizin izniniz olmadan üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Ancak site üzerine yapılabilecek saldırılarda yaşanabilecek veri kayıplarından Enerji Mühendisleri Portalı sorumlu tutulamaz.

Enerji Mühendisleri Portalı'nde aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, adminlere veya kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, yayınlarla ilgili spoiler içeren mesajlar, başka kullanıcıların kimliğini açıklayıcı, adult içerik, kopya yazılım, warez, crack, nocd, şifre kırma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır.